Catch me. Villains. Tom 2

Catch me. Villains. Tom 2

Autor: Aleksandra Rudaś

Wydawca: NieZwykłe

Kontynuacja historii bohaterów powieści Heal Me. Po czterech latach spędzonych w więzieniu Luke wychodzi na wolność. Chłopak próbuje sobie wszystko na nowo poukładać, chociaż nie jest to łatwe, ponieważ ktoś bardzo nie chce, żeby zapomniał o przeszłości.

Gdzie kupić książkę, ebook, audiobook? Epub, Mobi, PDF, MP3

Kontynuacja historii bohaterów powieści Heal Me.

Po czterech latach spędzonych w więzieniu Luke wychodzi na wolność. Chłopak próbuje sobie wszystko na nowo poukładać, chociaż nie jest to łatwe, ponieważ ktoś bardzo nie chce, żeby zapomniał o przeszłości. Nieznany nadawca wysyła mu listy z pogróżkami.

Tymczasem Naomi żyje własnym życiem. Studiuje i jest w szczęśliwym związku. Jednak przeszłość wraca też do niej, kiedy w miasteczku dochodzi do kolejnego zabójstwa, dokładnie w tym samym czasie, gdy Luke wychodzi z więzienia. 

Na tym jednak jeszcze nie koniec. Dziewczyna w dniu swoich urodzin dostaje makabryczną przesyłkę. Postanawia więc połączyć siły z Lukiem i jego paczką, aby znaleźć mordercę. 

Czy ta dwójka znowu zbliży się do siebie? Czy wydarzyło się między nimi już tak wiele, że nigdy nie będzie to możliwe?

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.

Dodatkowe informacje

Romans
1 stycznia 2024
409
Catch me. Villains. Tom 2
978-83-8362-555-3
Villains
Miękka
1

Komentarze i rencenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Chcesz dodać komentarz lub ocenę?

Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.