CD MP3 Podróże z moją kotką

CD MP3 Podróże z moją kotką

Autor: Aleksandra Ziółkowska-Boehm

Wydawca: Heraclon International

Wzruszająca i zabawna opowieść o kotce, która jest nie tylko przymilnym pieszczochem, ale staje się pełnoprawną towarzyszką w długich podróżach. Długie szylkretowe futerko i głębokie bursztynowe oczy Suzy wywierają ogromne wrażenie na Aleksandrze i jej mężu Normanie, ale to osobowość kotki sprawia, że przygarniają ją i nie chcą się z nią rozstawać.

Gdzie kupić książkę, ebook, audiobook? Epub, Mobi, PDF, MP3

Wzruszająca i zabawna opowieść o kotce, która jest nie tylko przymilnym pieszczochem, ale staje się pełnoprawną towarzyszką w długich podróżach.

Długie szylkretowe futerko i głębokie bursztynowe oczy Suzy wywierają ogromne wrażenie na Aleksandrze i jej mężu Normanie, ale to osobowość kotki sprawia, że przygarniają ją i nie chcą się z nią rozstawać. W efekcie Suzy staje się prawdopodobnie najczęściej podróżującym kotem w historii – opiekunowie zabierają ją w podróż przez Stany Zjednoczone i Europę, w tym Polskę.Autorka jest wielką miłośniczką zwierząt, więc w opowieści o Suzy pojawiają się też historie innych kotów, psów, papug i jednego królika. Za zgodą poetów w książce zacytowane zostały wiersze Wisławy Szymborskiej, Franciszka Klimka, Ryszarda Marka Grońskiego i Ewy Laśkiewicz.
Stanęła ludziomna ścieżce życia,by oddać swój los w ich ręcei swoje serce.

Bo mała kicianie miała przecież nic więcej.
Fragment wiersza „Czekoladowa koteczka” Franciszka Klimka

Dodatkowe informacje

Literatura
1 stycznia 2019
0
CD MP3 Podróże z moją kotką
978-83-8146-526-7
Miękka
1

Komentarze i rencenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Chcesz dodać komentarz lub ocenę?

Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.