Co się kryje w gnieździe? Fascynujące ciekawostki o ptakach
Autor: Rachel Ignotofsky
Wydawca: Nasza Księgarnia
W gniazdach na całym świecie pisklęta czekają na posiłek przyniesiony przez ptasich rodziców.Wkrótce urosną i same wyruszą na podbój świata – niech ich przykład doda ci skrzydeł!
W tej bogato ilustrowanej książce Rachel Ignotofsky tłumaczy, jak działa natura.Już dziś odkryj, co ptaki jedzą, jakie mają talenty i dokąd prowadzą ich podniebne wędrówki.
Rachel Ignotofsky jest autorką i ilustratorką wielu książek popularnonaukowych.Wychowała się w New Jersey na filmach animowanych i słodyczach.
W gniazdach na całym świecie pisklęta czekają na posiłek przyniesiony przez ptasich rodziców. Wkrótce urosną i same wyruszą na podbój świata – niech ich przykład doda ci skrzydeł!
W tej bogato ilustrowanej książce Rachel Ignotofsky tłumaczy, jak działa natura. Już dziś odkryj, co ptaki jedzą, jakie mają talenty i dokąd prowadzą ich podniebne wędrówki.
Rachel Ignotofsky jest autorką i ilustratorką wielu książek popularnonaukowych. Wychowała się w New Jersey na filmach animowanych i słodyczach. Po ukończeniu Tyler School of Art and Architecture skupiła się na tworzeniu ilustracji, które naukę czynią wspaniałą zabawą. Chciałaby, żeby dzięki jej książkom dzieci czuły głód wiedzy i odkrywały tajemnice otaczającego je świata!
Więcej o autorce na www.rachelignotofskydesign.com
Dodatkowe informacje
Komentarze i rencenzje
Brak ocen, komentarzy i recenzji.
Chcesz dodać komentarz lub ocenę?
Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.