Czy warto kłamać mały kruk

Czy warto kłamać mały kruk

Autorzy: Nele Moost , Annet Rudolph

Wydawca: Skrzat

Każdy wie, że nie wolno kłamać ? wie również to i mały kruk. Ale zdarzają się takie sytuacje, że kłamstwo nasuwa się samo. A gdy się już zaczęło kłamać, dość trudno jest z tym skończyć. Kruczek, dzik, borsuk i miś Edzio jadą na wakacje do cioci dzika na wieś.

Gdzie kupić książkę, ebook, audiobook? Epub, Mobi, PDF, MP3

Każdy wie, że nie wolno kłamać ? wie również to i mały kruk. Ale zdarzają się takie sytuacje, że kłamstwo nasuwa się samo. A gdy się już zaczęło kłamać, dość trudno jest z tym skończyć. Kruczek, dzik, borsuk i miś Edzio jadą na wakacje do cioci dzika na wieś. Okazuje się, że zabrali ze sobą potajemnie wszystkich przyjaciół. Trzeba ich teraz przemycić, ukryć, nakarmić i znaleźć dla nich miejsce do spania. Mały kruk już w pociągu uczy wszystkich, jak się buja ciocię. Ale czy jest to dobre rozwiązanie? Przekonajcie się sami, czytając tę przezabawną historię!
Bestsellerowa seria książek Nele Moost o przygodach małego kruka. Dopełnieniem humorystycznych opowiadań są barwne i szczegółowe ilustracje Annet Rudolph. Bohaterem serii jest mały kruk Skarpetka. Choć nie zawsze postępuje zgodnie z ogólnie przyjętymi normami, to bardzo chętnie je poznaje. Każde opowiadanie zawiera cenny morał, mały kruk m.in. uczy się, jak być najgrzeczniejszym zwierzątkiem w całym lesie, oraz poznaje wartość przyjaźni.

Książki o małym kruku cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Opowiadania, przetłumaczone na wiele języków, zdobyły już rzeszę fanów. Mali czytelnicy mogą utożsamić się z niesfornym krukiem, zdobywając jednocześnie cenną wiedzę. Zapraszamy do świata Skarpetki. Gwarantujemy świetną zabawę przy lekturze!

Dodatkowe informacje

1 stycznia 2014
32
Czy warto kłamać mały kruk
Monika Wac
978-83-7915-101-1
Mały kruk
Miękka
1

Komentarze i rencenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Chcesz dodać komentarz lub ocenę?

Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.