Andzia i Miłek. Pierwsza spowiedź
Detektywi w komżach
Wydawca: NOWA BAŚŃ
Fabian, Igor, Kuba i reszta chłopaków z ekipy ministrantów mieli już plan na wakacje. Błogie lenistwo w doborowym towarzystwie, kolonie, dużo ruchu i jeszcze więcej zabawy – to brzmi jak plan! Wszystko zmieniło jednak zaginięcie dwóch najbliższych kolegów.
Gdzie kupić: ebook, audiobook
Epub, Mobi, PDF, MP3
Fabian, Igor, Kuba i reszta chłopaków z ekipy ministrantów mieli już plan na wakacje. Błogie lenistwo w doborowym towarzystwie, kolonie, dużo ruchu i jeszcze więcej zabawy – to brzmi jak plan! Wszystko zmieniło jednak zaginięcie dwóch najbliższych kolegów... I tajemniczy liścik, pozostawiony przez jednego z nich. Wtedy zniknął spokój, a w planach nie było już gry w piłkę czy pikników, lecz zagadki czekające na rozwikłanie.
Gdzie podziewa się Franek? Z jakiego powodu Janek przestał dawać znaki życia i nawet usunął konto na Facebooku? Czemu ksiądz asystent zdaje się skrywać jakiś sekret?
I dlaczego nawet zaniedbany punkt ksero wygląda teraz podejrzanie?
Dodatkowe informacje
Komentarze i recenzje
Zaloguj się, aby dodać komentarz lub ocenę.
Brak ocen, komentarzy i recenzji.