Diabeł ubiera się u Prady

Diabeł ubiera się u Prady

Autor: Lauren Weisberger

Wydawca: Albatros

BESTSELLEROWA POWIEŚĆ O NAJBARDZIEJ NIEMOŻLIWEJ Z SZEFOWYCH.

KIEDY ZA NIEODPOWIEDNIE SZPILKI MOŻNA WYLECIEĆ Z PRACY…

To nie przesada.Jeśli pracujesz w najważniejszym piśmie modowym, pod okiem najbardziej wpływowej redaktor naczelnej na świecie, musisz się przygotować na presję.
Andrea Sachs wylądowała w pracy, za którą milion dziewczyn dałoby się pokroić.Została asystentką Mirandy Priestly.W redakcji, w której każdy ciuch krzyczy: Prada!

Gdzie kupić książkę, ebook, audiobook? Epub, Mobi, PDF, MP3

BESTSELLEROWA POWIEŚĆ O NAJBARDZIEJ NIEMOŻLIWEJ Z SZEFOWYCH.

KIEDY ZA NIEODPOWIEDNIE SZPILKI MOŻNA WYLECIEĆ Z PRACY…

To nie przesada. Jeśli pracujesz w najważniejszym piśmie modowym, pod okiem najbardziej wpływowej redaktor naczelnej na świecie, musisz się przygotować na presję.
Andrea Sachs wylądowała w pracy, za którą milion dziewczyn dałoby się pokroić. Została asystentką Mirandy Priestly. W redakcji, w której każdy ciuch krzyczy: Prada! Armani! Versace!, w której roi się od wychudzonych modelek i idealnie umięśnionych mężczyzn, Andrea spodziewa się piekła. Ale nie aż takiego.
Od zdobywania przedpremierowych wydruków Harry’ego Pottera, przez odnajdowanie antyków, które kilka lat temu wpadły szefowej w oko, do serwowania kawy w idealnej temperaturze – Andrea jest testowana codziennie.
Podejmuje jednak grę z Diabłem, bo wie, ile może zyskać – jeśli przetrwa rok, dostanie pracę w dowolnej gazecie. Pytanie tylko, ile może stracić…

Doskonała ekranizacja z Meryl Streep w roli demonicznej redaktor naczelnej kultowego pisma o modzie i z Anne Hathaway jako jej niepokorną asystentką już wkrótce doczeka się kontynuacji – „Diabeł ubiera się u Prady 2“ trafi do kin w 2026 roku.

Rozkosznie zabawna i zjadliwa powieść! - „Publishers Weekly“

Reklama

Dodatkowe informacje

1 stycznia 2026
480
Diabeł ubiera się u Prady
978-83-8439-083-2
pl
Diabeł ubiera się u Prady
Miękka ze skrzydełkami
1
Reklama

Komentarze i rencenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Chcesz dodać komentarz lub ocenę?

Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.

Reklama