Tylko spokój może nas uratować o męskich wyzwaniach skomplikowanych relacjach i potrzebach kobiecego serca
Dziewczyna ostatniej szansy
Wydawca: Bernardinum
„Gdyby ktoś kiedyś powiedział mi, że napiszę kryminał, nie uwierzyłbym.I sam do końca nie wierzę, że ta książka powstała” – pisze ks. Marek Chrzanowski o swojej nowej powieści.Autor nie byłby jednak sobą, gdyby nie ukrył, nawet pomiędzy mrocznymi wydawałoby się kartami, nici poezji i miłości.
Czy w świecie pełnym złych intencji i mrocznych zagadek jest miejsce na miłość?Bohaterowie książki udowadniają, że tak, bo przecież bez bliskości serce umiera.
Małgosia i Jerzyk to para nietuzinkowych policjantów, którzy szukają sprawiedliwości i prawdy.
Gdzie kupić: ebook, audiobook
Epub, Mobi, PDF, MP3
„Gdyby ktoś kiedyś powiedział mi, że napiszę kryminał, nie uwierzyłbym. I sam do końca nie wierzę, że ta książka powstała” – pisze ks. Marek Chrzanowski o swojej nowej powieści. Autor nie byłby jednak sobą, gdyby nie ukrył, nawet pomiędzy mrocznymi wydawałoby się kartami, nici poezji i miłości.
Czy w świecie pełnym złych intencji i mrocznych zagadek jest miejsce na miłość? Bohaterowie książki udowadniają, że tak, bo przecież bez bliskości serce umiera.
Małgosia i Jerzyk to para nietuzinkowych policjantów, którzy szukają sprawiedliwości i prawdy. Starają się nie przekreślać nikogo, ale każdemu dać szansę, by mógł zacząć od nowa; by żył, nikogo nie krzywdząc i otwierał swoje serce na miłość. Czy im to się udaje? – niech oceni czytelnik.
dr Marek Chrzanowski FDP
Urodził się w Rawie Mazowieckiej. W 1981 roku wstąpił do Zgromadzenia Księży Orionistów,
a siedem lat później przyjął święcenia kapłańskie. Na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim uzyskał tytuł doktora.
Dodatkowe informacje
Komentarze i recenzje
Zaloguj się, aby dodać komentarz lub ocenę.
Brak ocen, komentarzy i recenzji.