Historia bez cenzury 7
Historia bez cenzury 2: Polskie koksy
Wydawca: Znak Horyzont
OSTRZEŻENIE! Książka zawiera treści nieodpowiednie dla dzieci oraz kontrowersyjne skróty myślowe. Jeśli jest to dla Ciebie poważny problem, zrezygnuj z dalszego czytania? chociaż pewnie będziesz żałować. O kim opowiemy? Jasne że o polskich koksach! Przed Wami Cnotliwy Koksu spod Grunwaldu, Turbohetman, który w młodości grał małą dziewczynkę, Półczłowiek-Półłomot, który trafił do polskiego hymnu, Wystrzałowy generał, który lubił walić z grubej rury, a także włochaty koleżka, odważny kuzyn misia Koralgola ? największej pierdoły wśród niedźwiedzi.
Gdzie kupić: ebook, audiobook
Epub, Mobi, PDF, MP3
OSTRZEŻENIE!
Książka zawiera treści nieodpowiednie dla dzieci oraz kontrowersyjne skróty myślowe. Jeśli jest to dla Ciebie poważny problem, zrezygnuj z dalszego czytania? chociaż pewnie będziesz żałować.
O kim opowiemy? Jasne że o polskich koksach!
Przed Wami Cnotliwy Koksu spod Grunwaldu, Turbohetman, który w młodości grał małą dziewczynkę, Półczłowiek-Półłomot, który trafił do polskiego hymnu, Wystrzałowy generał, który lubił walić z grubej rury, a także włochaty koleżka, odważny kuzyn misia Koralgola ? największej pierdoły wśród niedźwiedzi.
Chcecie więcej? I dobrze, bo to tylko niektórzy spośród naszych koksów.
Dodatkowe informacje
Komentarze i recenzje
Zaloguj się, aby dodać komentarz lub ocenę.
Brak ocen, komentarzy i recenzji.