Idę do szkoły. Litery. Karty do kaligrafii z pisakiem suchościeralnym

Idę do szkoły. Litery. Karty do kaligrafii z pisakiem suchościeralnym

Autor: Opracowanie zbiorowe

Wydawca: Demart

Co zrobić, żeby dziecko nie zniechęciło się do nauki pisania liter? Zachęcić je atrakcyjną formą poręcznych, idealnie dopasowanych do dłoni dziecka kolorowych kart kaligraficznych!• Zestaw 48 dwustronnych kart, na których znajdują się 44 litery (te same, które dziecko poznaje w klasie pierwszej) ułożone w porządku alfabetycznym, to doskonałe narzędzie do: - rozwijania umiejętności motoryki małej dzieci, czyli sprawności dłoni i palców,- stymulacji precyzji ruchów,- rozwoju koordynacji wzrokowo-ruchowej,- regulacji napięcia mięśniowego w obrębie dłoni i obręczy barkowej.

Gdzie kupić książkę, ebook, audiobook? Epub, Mobi, PDF, MP3

Co zrobić, żeby dziecko nie zniechęciło się do nauki pisania liter? Zachęcić je atrakcyjną formą poręcznych, idealnie dopasowanych do dłoni dziecka kolorowych kart kaligraficznych!
• Zestaw 48 dwustronnych kart, na których znajdują się 44 litery (te same, które dziecko poznaje w klasie pierwszej) ułożone w porządku alfabetycznym, to doskonałe narzędzie do:  
- rozwijania umiejętności motoryki małej dzieci, czyli sprawności dłoni i palców,
- stymulacji precyzji ruchów,
- rozwoju koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- regulacji napięcia mięśniowego w obrębie dłoni i obręczy barkowej. 
• Na każdej karcie znajduje się prezentacja litery drukowanej i pisanej wraz z zaznaczonym kierunkiem pisania. Umieszczony obok rysunek grafomotoryczny pozwala na „rozruszanie” dłoni i palców tak, aby płynnie przejść do ćwiczeń pisania danej litery w liniaturze po śladzie i samodzielnie, a na koniec do różnorodnych połączeń literowych w wyrazach i całych zdaniach.
• Dołączony do pudełka pisak suchościeralny pozwala na wielokrotne trenowanie pisania liter, wyrazów i całych zdań, a tym samym przyczynia się do niezrażania się, że coś poszło nie tak, i osiągnięcia sukcesu w nauce pisania!
• Na ostatnich kartach znajdują się propozycje ćwiczeń podsumowujących znajomość samogłosek i spółgłosek.
• Karty są przeznaczone dla dzieci prawo- i leworęcznych

Dodatkowe informacje

1 stycznia 2023
96
Idę do szkoły. Litery. Karty do kaligrafii z pisakiem suchościeralnym
9788379126750
Twarda
1

Komentarze i rencenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Chcesz dodać komentarz lub ocenę?

Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.