Jak zostałem piratem. Książkożercy. Poziom 1

Jak zostałem piratem. Książkożercy. Poziom 1

Autor: Małgorzata Korbiel

Wydawca: Wilga

Jacek pragnie zostać piratem. Ma już statek i arę, ale... nie potrafi poprawnie wymówić pirackiego okrzyku: Arrrr! A bez tego ani rusz. Czy istnieje ktoś, kto pomoże chłopcu spełnić jego wielkie marzenie? „Książkożercy” to trzypoziomowa seria przeznaczona dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem, zapewniająca: przyjemne wprowadzenie w świat liter, słów i zdań; pełne humoru historie o sympatycznych bohaterach; wesołe ilustracje ułatwiające zrozumienie tekstu; pytania umożliwiające sprawdzenie umiejętności czytania ze zrozumieniem; opiekę merytoryczną metodyka i językoznawcy z Uniwersytetu Warszawskiego.

Gdzie kupić książkę, ebook, audiobook? Epub, Mobi, PDF, MP3

Jacek pragnie zostać piratem. Ma już statek i arę, ale... nie potrafi poprawnie wymówić pirackiego okrzyku: Arrrr! A bez tego ani rusz. Czy istnieje ktoś, kto pomoże chłopcu spełnić jego wielkie marzenie?

„Książkożercy” to trzypoziomowa seria przeznaczona dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem, zapewniająca:

  • przyjemne wprowadzenie w świat liter, słów i zdań;
  • pełne humoru historie o sympatycznych bohaterach;
  • wesołe ilustracje ułatwiające zrozumienie tekstu;
  • pytania umożliwiające sprawdzenie umiejętności czytania ze zrozumieniem;
  • opiekę merytoryczną metodyka i językoznawcy z Uniwersytetu Warszawskiego.

Dodatkowe informacje

1 stycznia 2023
24
Jak zostałem piratem. Książkożercy. Poziom 1
978-83-8318-067-0
Książkożercy
Miękka ze skrzydełkami

Komentarze i rencenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Chcesz dodać komentarz lub ocenę?

Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.