Kolorowe cudeńka z darów natury

Kolorowe cudeńka z darów natury

Autor: Andrea Kussner-Neubert

Wydawca: Jedność

W przyrodzie można znaleźć mnóstwo naturalnych materiałów, z których mogą powstać przeróżne kolorowe cudeńka: krokodyle z orzechów włoskich, motyle z liści, wyścigówka z kolby kukurydzy, fantazyjne obrazy piaskowe i jeszcze wiele innych! Ta książka zawiera pomysły na prace ręczne z wykorzystaniem darów natury znalezionych w lesie, blisko drogi, na łące czy w ogrodzie.

Gdzie kupić książkę, ebook, audiobook? Epub, Mobi, PDF, MP3

W przyrodzie można znaleźć mnóstwo naturalnych materiałów, z których mogą powstać przeróżne kolorowe cudeńka: krokodyle z orzechów włoskich, motyle z liści, wyścigówka z kolby kukurydzy, fantazyjne obrazy piaskowe i jeszcze wiele innych!
Ta książka zawiera pomysły na prace ręczne z wykorzystaniem darów natury znalezionych w lesie, blisko drogi, na łące czy w ogrodzie. Proste instrukcje, kolorowe zdjęcia i wesołe ilustracje ułatwiają wykonanie figurek i zachęcają do szukania własnych pomysłów. Dzięki temu rozwijamy w zabawie dziecięcą kreatywność i fantazję.
Nie ma na co czekać! Ruszajcie na spacer i zbierajcie różne skarby: kasztany, żołędzie, kamienie, liście, muszle, jagody, szyszki… A potem twórzcie małe dzieła sztuki!

Dodatkowe informacje

1 stycznia 2016
60
Kolorowe cudeńka z darów natury
978-83-7971-430-8
Twarda
1

Komentarze i rencenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Chcesz dodać komentarz lub ocenę?

Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.