Lucynka macoszka i ja
Autor: Martin Reiner
Wydawca: Stara Szkoła
Co się stanie, gdy zapętlą się losy trojga tytułowych bohaterów ? małej Lucynki, zapomnianego poety i nieśmiałego brneńskiego listonosza?Lucynka, Macoszka i ja to opowieść o sile przeszłości, o miłości do dziecka i tęsknocie za samym sobą. Ta książka ? choć w dużej mierze oparta na prawdziwych wydarzeniach ? zabiera czytelników do innego świata.
Co się stanie, gdy zapętlą się losy trojga tytułowych bohaterów ? małej Lucynki, zapomnianego poety i nieśmiałego brneńskiego listonosza?
Lucynka, Macoszka i ja to opowieść o sile przeszłości, o miłości do dziecka i tęsknocie za samym sobą. Ta książka ? choć w dużej mierze oparta na prawdziwych wydarzeniach ? zabiera czytelników do innego świata. Znacznie piękniejszego.
Dodatkowe informacje
Komentarze i rencenzje
Brak ocen, komentarzy i recenzji.
Chcesz dodać komentarz lub ocenę?
Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.