Epub.pl / Książki / Literatura naukowa i popularnonaukowa / Medycyna / Materiały do nauczania zdrowia publicznego na kierunku pielęgniarstwo metodą PBL (Problem Based Learning)
Okładka: Materiały do nauczania zdrowia publicznego na kierunku pielęgniarstwo metodą PBL (Problem Based Learning)

Materiały do nauczania zdrowia publicznego na kierunku pielęgniarstwo metodą PBL (Problem Based Learning)

Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego

Niniejszy skrypt odróżnia się od wielu innych podręczników przede wszystkim kompletnością „opisu przypadków”.Autorzy przy przedstawianiu danego zagadnienia przygotowali również materiały do dyskusji w gronie studentów, pokazując tym samym właściwy kierunek rozmowy i zwracając uwagę na sposób rozumowania i interpretowania określonych kwestii z wykorzystaniem wiedzy z różnych dziedzin.Warto zaznaczyć, że dzięki temu studenci mają możliwość różnej interpretacji danych, a to oznacza, że zostanie spełniona jedna z ważnych zalet nauczania metodą PBL, polegająca na praktycznym zastosowaniu prezentowanej wiedzy w szerokim kontekście.Ponadto studenci pielęgniarstwa podczas zajęć będą doskonalić umiejętności współpracy w zespole, wymiany myśli, danych i informacji oraz krytycznego podejścia do analizowanego przypadku.

Gdzie kupić: ebook, audiobook
Epub, Mobi, PDF, MP3

Niniejszy skrypt odróżnia się od wielu innych podręczników przede wszystkim kompletnością „opisu przypadków”. Autorzy przy przedstawianiu danego zagadnienia przygotowali również materiały do dyskusji w gronie studentów, pokazując tym samym właściwy kierunek rozmowy i zwracając uwagę na sposób rozumowania i interpretowania określonych kwestii z wykorzystaniem wiedzy z różnych dziedzin. Warto zaznaczyć, że dzięki temu studenci mają możliwość różnej interpretacji danych, a to oznacza, że zostanie spełniona jedna z ważnych zalet nauczania metodą PBL, polegająca na praktycznym zastosowaniu prezentowanej wiedzy w szerokim kontekście. Ponadto studenci pielęgniarstwa podczas zajęć będą doskonalić umiejętności współpracy w zespole, wymiany myśli, danych i informacji oraz krytycznego podejścia do analizowanego przypadku.

Podręcznik ten można polecić jako doskonałe narzędzie dydaktyczne, rozwijające umiejętności samodzielnego poszukiwania i uporządkowania wiedzy z implementacją do praktyki zawodowej. Z recenzji dr hab. n. o zdr. Ewy Kupcewicz, prof. UWM

Kupując tę książkę, zyskasz również dostęp do plików zawierających materiały dla nauczyciela oraz materiały dla studenta. Aby uzyskać dostęp, wystarczy zeskanować kod QR lub wpisać adres strony internetowej umieszczony w książce.

Dodatkowe informacje

Kategoria: Medycyna
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Data pierwszego wydania: 1 stycznia 2025
Liczba stron: 118
Tytuł oryginalny: Materiały do nauczania zdrowia publicznego na kierunku pielęgniarstwo metodą PBL (Problem Based Learning)
ISBN: 978-83-233-5487-1
Język: pl
Okładka: Miękka
Wydanie: 1

Reklama

Komentarze i recenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Zaloguj się, aby dodać komentarz lub ocenę.

Inne książki autorów

Inne książki w tej kategorii


Reklama