Jak jeść by nie tyć i nie chorować insulinooporność cukrzyca zespół metaboliczny
Moje małe ciacho logopedia na wesoło
Wydawca: AiK
Ciacho to wspaniały, piękny, podziwiany przez wszystkich koń, jednocześnie - straszny cykor - na szczęście jego przyjaciele - Mały (lubiący jeść kucyk), Mojka (żywiołowy piesek) oraz Stefcia (lubiąca szkołę ale... jeszcze bardziej dni wolne spędzane w stajni) są wspaniałymi towarzyszami i podporą w świecie pełnym przerażających….
Gdzie kupić: ebook, audiobook
Epub, Mobi, PDF, MP3
Ciacho to wspaniały, piękny, podziwiany przez wszystkich koń, jednocześnie - straszny cykor - na szczęście jego przyjaciele - Mały (lubiący jeść kucyk), Mojka (żywiołowy piesek) oraz Stefcia (lubiąca szkołę ale... jeszcze bardziej dni wolne spędzane w stajni) są wspaniałymi towarzyszami i podporą w świecie pełnym przerażających…. mrówek!
„Moje małe Ciacho” to pełna humoru, zilustrowana przez Henryka Sawkę, książeczka logopedyczna, która dzięki wprowadzonym do fabuły różnorodnym ćwiczeniom, wykonywanym wraz z ulubionymi bohaterami wspomogą rozwój mowy, zarówno u tych młodszych jak i nieco starszych dzieci.
Dodatkowe informacje
Komentarze i recenzje
Zaloguj się, aby dodać komentarz lub ocenę.
Brak ocen, komentarzy i recenzji.