Pola i Franek odkrywają świat. Japonia, czyli kraj, w którym jelonki chodzą po ulicach

Pola i Franek odkrywają świat. Japonia, czyli kraj, w którym jelonki chodzą po ulicach

8,0/10 (2 głosów)

Autor: Paulina Walczak-Matla

Wydawca: Pascal

Cześć!To my: Pola i Franek.Razem z rodzicami zwiedzamy świat.Uwielbiamy poznawać nowe kraje i sposoby podróżowania.

Polecimy samolotem do Japonii.

Gdzie kupić książkę, ebook, audiobook? Epub, Mobi, PDF, MP3

Cześć! To my: Pola i Franek. Razem z rodzicami zwiedzamy świat. Uwielbiamy poznawać nowe kraje i sposoby podróżowania.

Polecimy samolotem do Japonii. W Tokio zobaczymy świątynię buddyjską i przywitamy się z Godzillą. Przejedziemy się tokijskim metrem i bardzo szybkim shinkansenem. Przymierzymy kimono i spróbujemy jeść sushi pałeczkami.

W Kioto zwiedzimy bambusowy las i dowiemy się, jakie rzeczy można zrobić z bambusa. Zajrzymy do Nary, gdzie znajduje się ogromny posąg Buddy, a jelonki kłaniają się ludziom. Spróbujemy też lokalnych przysmaków. I oczywiście nie zapomnimy kupić pamiątkowego magnesu!

Książka dla małych podróżników i ich rodziców. Dzięki niej dzieci będą chętniej odkrywały nowe miejsca i każda rodzinna wyprawa stanie się łatwiejsza!

Dodatkowe informacje

1 stycznia 2025
None
978-83-8317-492-1

Komentarze i rencenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Chcesz dodać komentarz lub ocenę?

Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.