Prognoza pogody ducha
Autor: Ewa Liegman
Wydawca: Bratni Zew
Masz już dość zawodowstwa i banalności? To dobrze! Stagnacja, monotonia, rutyna pozbawia radości i powoli zabija. Biorąc tę książeczkę do ręki, możesz się przekonać, jak niewiele trzeba, by szara codzienność nabrała kolorów. By z tego, co powszednie, wyciągnąć perełki, które obudzą uśmiech i radość.
Masz już dość zawodowstwa i banalności? To dobrze! Stagnacja, monotonia, rutyna pozbawia radości i powoli zabija. Biorąc tę książeczkę do ręki, możesz się przekonać, jak niewiele trzeba, by szara codzienność nabrała kolorów.
By z tego, co powszednie, wyciągnąć perełki, które obudzą uśmiech i radość. Moment, który właśnie się dzieje, ma zawsze coś z niezwykłości. I jest jak prognoza dobrej pogody ducha, która się sprawdza.
Dodatkowe informacje
Komentarze i rencenzje
Brak ocen, komentarzy i recenzji.
Chcesz dodać komentarz lub ocenę?
Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.