Epub.pl / Książki / Książki dla młodzieży / Popularnonaukowe / Przewodnik po Wszechświecie
Okładka: Przewodnik po Wszechświecie

Przewodnik po Wszechświecie

Wydawca: Zysk i S-ka

Wszystko, czego potrzebujesz do podróży w czasie i przestrzeni. Wyobraź sobie, jakby to było ? chodzić po Ziemi cztery i pół miliarda lat temu? Albo zrobić swój pierwszy krok na powierzchni Księżyca? Pięknie ilustrowany i pełny niesamowitych faktów i liczb przewodnik po naszym świecie i tym co leży poza nim.

Gdzie kupić: ebook, audiobook
Epub, Mobi, PDF, MP3

Wszystko, czego potrzebujesz do podróży w czasie i przestrzeni.

Wyobraź sobie, jakby to było ? chodzić po Ziemi cztery i pół miliarda lat temu?

Albo zrobić swój pierwszy krok na powierzchni Księżyca?

Pięknie ilustrowany i pełny niesamowitych faktów i liczb przewodnik po naszym świecie i tym co leży poza nim. W tej książce Lucy i Stephen zgromadzili całą masę najciekawszych i najważniejszych informacji o Ziemi, kosmosie i człowieku: od czarnych dziur po życie na Marsie, od genetyki po zmiany klimatyczne.

To prawdziwe kompendium wiedzy, w którym trudne naukowe tematy zostały wytłumaczone w lekki i zrozumiały dla młodszego odbiorcy sposób.

Dodatkowe informacje

Kategoria: Popularnonaukowe
Wydawca: Zysk i S-ka
Data pierwszego wydania: 1 stycznia 2021
Liczba stron: 432
Tytuł oryginalny: Przewodnik po Wszechświecie
Tłumaczenie: Marek Krośniak
ISBN: 978-83-8202-070-0
Okładka: Twarda
Wydanie: 1

Reklama

Komentarze i recenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Zaloguj się, aby dodać komentarz lub ocenę.

Inne książki autorów

Inne książki w tej kategorii


Reklama