Reksio. Wielka księga przygód
Autorzy: Ewa Barska , Marek Głogowski , Anna Sójka , Barska Ewa , Sójka Anna , Głogowski Marek
Wydawca: Papilon
Reksio ma już ponad 50 lat! Pierwszy film animowany z tym kultowym bohaterem powstał w 1967 roku. A dzieci nadal go uwielbiają! Reksio mieszka na wsi z przyjaciółmi: psem Azorem, krową Krasulą, koniem Maurycym, świnką Balbinką i kurami. Zawsze służy im dobrą radą i znajduje dla nich czas.
Reksio ma już ponad 50 lat! Pierwszy film animowany z tym kultowym bohaterem powstał w 1967 roku. A dzieci nadal go uwielbiają!
Reksio mieszka na wsi z przyjaciółmi: psem Azorem, krową Krasulą, koniem Maurycym, świnką Balbinką i kurami. Zawsze służy im dobrą radą i znajduje dla nich czas. Przyjaźń, współpraca, ciekawość świata, szacunek dla zwierząt – to wartości, których uczą opowiadania o sympatycznym piesku z łatką.
Reksio zaprasza na swoje podwórko, hau, hau!
Jubileuszowe wydanie, idealne na prezent dla małych wielbicieli zwierząt i fanów psa z łatką.
Dodatkowe informacje
Komentarze i rencenzje
Brak ocen, komentarzy i recenzji.
Chcesz dodać komentarz lub ocenę?
Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.