Skoro jest miłość. O rodzinie, szczęściu i nie tylko

Skoro jest miłość. O rodzinie, szczęściu i nie tylko

Autor: Grzegorz Ryś

Wydawca: WAM

Wczytaj się w swoisty hymn ku czci boskiej i ludzkiej miłości. Skoro łączy nas miłość czy potrzebny nam sakrament małżeństwa? Co zrobić, kiedy nasze relacje zaczynają być dalekie od ideału i wydaje się, że uczucie po prostu się kończy? Jak zapraszać do życia Boga, by nie stał się On przeszkodą w drodze do budowania małżeńskiej jedności? Czy zawsze warto przebaczać? Bóg stworzył człowieka, Trójca ? parę.

Gdzie kupić książkę, ebook, audiobook? Epub, Mobi, PDF, MP3

Wczytaj się w swoisty hymn ku czci boskiej i ludzkiej miłości.

Skoro łączy nas miłość czy potrzebny nam sakrament małżeństwa? Co zrobić, kiedy nasze relacje zaczynają być dalekie od ideału i wydaje się, że uczucie po prostu się kończy? Jak zapraszać do życia Boga, by nie stał się On przeszkodą w drodze do budowania małżeńskiej jedności? Czy zawsze warto przebaczać?

Bóg stworzył człowieka, Trójca ? parę. Stwórca jest przepełniony zachwytem nad ludzką miłością, gdyż widzi w niej własne odbicie. Przykłada wielką miarę do budowania relacji między mężczyzną a kobietą i z ich miłością wiąże wielkie obietnice. Od tej prawdy wychodzi abp Grzegorz Ryś w swoich rozważaniach. Bardzo często spotyka się z małżeństwami, a z wieloma z nich się przyjaźni. Wie, z jakimi problemami się borykają, czego oczekują od Kościoła i w jaki sposób szukają Boga. Ma świadomość, jak trudne pytania w sobie noszą.

Dodatkowe informacje

Religia
1 stycznia 2021
200
Skoro jest miłość. O rodzinie, szczęściu i nie tylko
978-83-277-1912-6
Zintegrowana

Komentarze i rencenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Chcesz dodać komentarz lub ocenę?

Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.