Moje domowe laboratorium eksperymenty małego naukowca
Słoń stefek i wesołe zwierzęta z plasteliny trzy kształty wiele pomysłów
Wydawca: Jedność
Przedstawiamy niezwykłą książkę, która spodoba się wszystkim dzieciom. To nie lada gratka dla małych fanów lepienia z plasteliny, a także dla każdego, kto ma ochotę rozpocząć wspaniałą przygodę z plastelinowymi modelami. W naszym poradniku czeka na małych artystów 40 wesołych zwierzątek z łąki, lasui ogrodu.
Gdzie kupić: ebook, audiobook
Epub, Mobi, PDF, MP3
Przedstawiamy niezwykłą książkę, która spodoba się wszystkim dzieciom. To nie lada gratka dla małych fanów lepienia z plasteliny, a także dla każdego, kto ma ochotę rozpocząć wspaniałą przygodę z plastelinowymi modelami. W naszym poradniku czeka na małych artystów 40 wesołych zwierzątek z łąki, lasui ogrodu. Wystarczy odrobina wyobraźni, sprytne dłonie i arcyproste instrukcje, zawarte na kartach tej książki, by wasza plastelinowa zagroda zaroiła się od wesołych mieszkańców.
Wszystkie propozycje, które tu znajdziecie, opierają się na trzech podstawowych kształtach (kuli, kropli i wężyku). To dzięki nim powstanie kaczka, lew, kangur, robaczek, kotek i wiele innych wesołych zwierzaków.
Stworzonymi przez siebie figurkami możecie udekorować swój pokój, jak również możecie podarować je bliskiej osobie. Życzymy wam twórczej i wesołej zabawy. Do dzieła!
Dodatkowe informacje
Komentarze i recenzje
Zaloguj się, aby dodać komentarz lub ocenę.
Brak ocen, komentarzy i recenzji.