Spacerem po londynie wyd. 2
Autor: Opracowanie zbiorowe
Wydawca: Słowne (dawniej Burda Książki)
Nie ma lepszego sposobu, by poznać miasto, niż przechadzka po jego tętniących życiem i kipiących różnorodnością rejonach.Przewodnik National Geographic Spacerem po Londynie zawiera piętnaście opisanych krok po kroku i zaopatrzonych w plany tras spacerowych, które sprawią, że zwiedzimy miasto jak wprawny podróżnik i będziemy się po nim poruszać niczym rdzenni londyńczycy.
Nie ma lepszego sposobu, by poznać miasto, niż przechadzka po jego tętniących życiem i kipiących różnorodnością rejonach.
Przewodnik National Geographic Spacerem po Londynie zawiera piętnaście opisanych krok po kroku i zaopatrzonych w plany tras spacerowych, które sprawią, że zwiedzimy miasto jak wprawny podróżnik i będziemy się po nim poruszać niczym rdzenni londyńczycy.
Szczegółowe plany, kolorowe zdjęcia i sprawdzone rady doświadczonych autorów ułatwią poznawanie miasta.
Dodatkowe informacje
Komentarze i rencenzje
Brak ocen, komentarzy i recenzji.
Chcesz dodać komentarz lub ocenę?
Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.