Zaczyna się bitwa biblia komiks
Autor: Opracowanie zbiorowe
Wydawca: Wydawnictwo M
Jeszcze nikt nie opowiedział HISTORII STWORZENIA w ten sposób! W pewnym momencie u zarania dziejów społeczność aniołów została rozdarta na dwa obozy i znalazła się w stanie wojny. Czy tego chcemy, czy nie, jesteśmy wplątani w ten kosmiczny konflikt, gdyż świat, w którym obecnie żyjemy, ponosi konsekwencje tego pradawnego buntu.
Jeszcze nikt nie opowiedział HISTORII STWORZENIA w ten sposób!
W pewnym momencie u zarania dziejów społeczność aniołów została rozdarta na dwa obozy i znalazła się w stanie wojny. Czy tego chcemy, czy nie, jesteśmy wplątani w ten kosmiczny konflikt, gdyż świat, w którym obecnie żyjemy, ponosi konsekwencje tego pradawnego buntu.
Ten komiks to trzymająca w napięciu opowieść o stworzeniu świata i pierwszych ludzi, o buncie Lucyfera i zapowiedzi odkupienia.
Scenarzysta Caleb Seeling i rysownik Sergio Cariello stworzyli swoisty prequel wydanej wcześniej przez Wydawnictwo M bestsellerowej BIBLII Komiks.
Twórcą ilustracji jest urodzony w Brazylii Sergio Cariello, rysownik znany ze współpracy z takimi gigantami jak Marvel Comics oraz DC Comics. Ukończył prestiżową Joe Kubert School of Cartoon and Graphic Art.
Dodatkowe informacje
Komentarze i rencenzje
Brak ocen, komentarzy i recenzji.
Chcesz dodać komentarz lub ocenę?
Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.