Zosia z ulicy Kociej. Na wygnaniu

Zosia z ulicy Kociej. Na wygnaniu

Autor: Agnieszka Tyszka

Wydawca: Nasza Księgarnia

Cześć! To znowu ja ? Zosia z ulicy Kociej. Spędzamy wakacje w Ośmiu Dębach (zwanych przez moją siostrę OŚMIOMA ZĘBAMI). Trochę się nudzimy, mokniemy, czytamy i zajadamy racuchy. OSIEM ZĘBÓW od dawna ma już okres świetności za sobą, choć dziadek Dyzio twierdzi z mocą, że pięknie jeszcze będzie.

Gdzie kupić książkę, ebook, audiobook? Epub, Mobi, PDF, MP3

Cześć! To znowu ja ? Zosia z ulicy Kociej. Spędzamy wakacje w Ośmiu Dębach (zwanych przez moją siostrę OŚMIOMA ZĘBAMI). Trochę się nudzimy, mokniemy, czytamy i zajadamy racuchy. OSIEM ZĘBÓW od dawna ma już okres świetności za sobą, choć dziadek Dyzio twierdzi z mocą, że pięknie jeszcze będzie. A tymczasem na Kociej trwa remont, choć na skutek pojawiających się co rusz komplikacji, najwyraźniej nie zamierza się szybko skończyć. A w każdym razie ? na pewno nie stanie się to w przewidywanym wcześniej terminie?
Zosia z ulicy Kociej to przezabawna seria o perypetiach rezolutnej Zosi i jej zwariowanej rodzinki. W jedenastej części między innymi: ROZPIĘTRZENIE Kociej, siedzenie na BAOBABIE, ludzko wyglądająca zjawa, a może ZŁUDZENIE LARYNGICZNE, Pan POMIAROWY i ŚLĄSKA ANTENA. Jednego możecie być pewni ? z mieszkańcami Kociej 5 nikt się nigdy nie nudzi!

ilustracje: Agata Raczyńska

Dodatkowe informacje

Literatura
1 stycznia 2019
208
Zosia z ulicy Kociej. Na wygnaniu
978-83-10-13149-2
Zosia z ulicy kociej
Miękka
1

Komentarze i rencenzje

Brak ocen, komentarzy i recenzji.

Chcesz dodać komentarz lub ocenę?

Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.