Koń by się uśmiał
Autorzy: Michał Ogórek , Henryk Sawka , Zenon Żyburtowicz
Wydawca: Multico
?Koń by się uśmiał? to książka do śmiechu. Wprawdzie dowcip jest koński, ale lekki i zabawny Choć głównym bohaterem jest koń, to jego wizerunek jest pretekstem do pokazania ludzkich zachowań i przywar ? najczęściej w zabawnych i niecodziennych sytuacjach.
?Koń by się uśmiał? to książka do śmiechu. Wprawdzie dowcip jest koński, ale lekki i zabawny Choć głównym bohaterem jest koń, to jego wizerunek jest pretekstem do pokazania ludzkich zachowań i przywar ? najczęściej w zabawnych i niecodziennych sytuacjach. Czytelnik prześledzi filmowe losy konia, jego rolę w historii i w sztuce, odbędzie podróż do czasów PRL-u oraz krainy polskich kowbojów. Spotka się z gwiazdami naszego kina i telewizji, pozostającymi pod urokiem konia, który jak wiadomo wciąż jest jednym z synonimów piękna.
Autorami są trzej znani i wybitni twórcy: felietonista Michał Ogórek, rysownik Henryk Sawka i fotografik Zenon Żyburtowicz. Połączenie niecodziennych zdjęć z dowcipnymi rysunkami i komentarzami daje skumulowaną dawkę humoru, gwarantującą dobrą zabawę. Świetna książka na prezent nie tylko dla koniarzy.
Dodatkowe informacje
Komentarze i rencenzje
Brak ocen, komentarzy i recenzji.
Chcesz dodać komentarz lub ocenę?
Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.