Zdobywca przestworzy. Testament Overmana
Autor: Edmund Cooper
Wydawca: SOLARIS
Dwie wyśmienite powieści brytyjskiego autora, obie opisujące postapokaliptyczne wersje odległej przyszłości. W "Zdobywcy przestworzy" terminujący u malarza chłopiec marzy o lataniu. Niestety, wszelkie maszyny, które w dalekiej przeszłości doprowadziły cywilizację do upadku - są zabronione.
Dwie wyśmienite powieści brytyjskiego autora, obie opisujące postapokaliptyczne wersje odległej przyszłości.
W "Zdobywcy przestworzy" terminujący u malarza chłopiec marzy o lataniu. Niestety, wszelkie maszyny, które w dalekiej przeszłości doprowadziły cywilizację do upadku - są zabronione. Każdy członek społeczeństwa musi wykonywać przypadające mu z urodzenia i pozycji społecznej funkcje.
W "Testamencie Overmana" grupka dzieci powoli, wraz z dorastaniem odkrywa tajemnice dziwnego świata, który je otacza. Żyją w dziwnej rzeczywistości, w której premierem jest Winston Churchill, a królową Wiktoria. Gdzie na niebie Londynu w walkach powietrznych biorą udział aeroplany, sterowce i rakiety balistyczne.
Dodatkowe informacje
Komentarze i rencenzje
Brak ocen, komentarzy i recenzji.
Chcesz dodać komentarz lub ocenę?
Aby dodawać komentarze i oceny, musisz być zalogowany.